Intencje Mszalne 18.11.2019-24.11.2019

Godz. 11.00     + Grażyna Marciniak, Stanisława i Stanisław

Kaczorowscy, Elżbieta i Zbigniew Bednarscy

Ogłoszenia Duszpasterskie 33 niedziela zwykła

1. W dniu wczorajszym zmarł Bp Senior Bronisław Dembowski. Był 75 Biskupem Ordynariuszem Diecezji Włocławskiej. Przeżył 92 lata. Zmarł po krótkiej, ciężkiej chorobie. Wieczny Odpoczynek Racz mu dać Panie…..
  2. Są do nabycia w Zakrystii świece na stół Wigilijny. Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Koszt małej świecy to 5 zł, dużej 15 zł
  3. Bardzo dziękuję jeszcze raz dzieciom i młodzieży za ostatni występ niepodległościowy w naszej świątyni. Dziękuję wszystkim którzy włączyli się w całość przygotowań. Dziękuję wszystkim za wspólne patriotyczne śpiewanie po Mszy św. Bóg zapłać.
  4. Dziś, 17 listopada jak pozwoli pogoda około godz. 15.00 na boisku szkolnym mecz w piłkę nożną pomiędzy Brzeziem a Bądkowem. Kategoria wiekowa to szkoła podstawowa. Zapraszamy na kibicowanie naszej drużynie.
  5. Za tydzień przypada ostatnia niedziela w ciągu Roku liturgicznego. Jest to niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata Za dwa tygodnie rozpoczyna się nowy. Zaczyna go okres Adwentu, czyli bezpośredniego czasu przygotowania do Okresu Bożego Narodzenia.
  6. W sobotę o godzinie 13.30 spotkanie ministrantów i dzieci komunijnych z rodzicami. Będzie wybór szatek na komunię i pobranie pomiarów na uszycie szat komunijnych i ministranckich.
  7. Przypominam Bierzmowanym i dzieciom oraz rodzicom Komunijnym, o obowiązku Niedzielnej Eucharystii. To nie znaczy że jak nie ma spotkania to nie trzeba być w kościele.
  8. Proszę o sugestie co do godziny Mszy św. Roratniej rano. Godz. 6.30 czy 7.00.Ta Msza poranna była by w poniedziałek i czwartek. Na niej będziemy się modlić w intencjach, które chcemy powierzyć Panu Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej.
  9. Rekolekcje Adwentowe w naszej Parafii 7-8 Grudnia. Wygłosi je ks. Przemysław Pilarski, wikariusz Parafii Narodzenia NMP we Włocławku. Diecezjalny Koordynator ds. Światowych Dni Młodzieży. Szczegóły w najbliższym czasie. Już serdecznie zapraszam. Skorzystajmy z Daru Spowiedzi w tym szczególnym czasie.
  10. W tym miesiącu jak twierdzi wykonawca metalowych przęseł , zostanie ono zamontowane na frontowej części naszego ogrodzenia. Cieszymy się z tego bardzo i niecierpliwie czekamy.
  11. Za sprzątanie kościoła dziękuję państwu Cichockim – seniorom i państwu Ziemkiewicz z Aleksandrowa. Bóg zapłać
  12. Intencje Mszalne na najbliższy tydzień …..
  13. Na dobre świętowanie niedzieli przyjmijcie Boże błogosławieństwo

Modlitwa o świętość dla kapłanów, parafian